Seyfi Dursunoğlu'nun yeğenleri arasında miras krizi: Herkes mirastan pay almak ümidinde

Seyfi Dursunoğlu'nun yeğenleri arasında miras krizi: Herkes mirastan pay almak ümidinde

Geride bıraktığımız yılın temmuz ayında hayatını kaybeden ve servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu’nun vasiyetine yeğenleri Evren Saydan ve Erhan Saydan'ın itiraz etmesi sonrası yeğeni Güliz Buyrukbilen'in avukat kızı Gizem Özköseoğlu konuştu. Özköseoğlu, "Bizim dışımızdaki herkes mirastan pay almak ümidinde" dedi.

'Huysuz Virjin' olarak bilinen Seyfi Dursunoğlu'nun yeğeni Güliz Buyrukbilen'in avukat kızı Gizem Özköseoğlu, konu hakkında yeni açıklamalarda bulundu.
Milliyet'ten Sercan Kısmet'e konuşan Özköseoğlu, vasiyetnamenin hukuken usulüne uygun olarak düzenlendiğini söyledi.
Özköseoğlu, "Annem, teyzem ve bir yeğeni dernek avukatlarına vekaletname verdi. Aslında bizim dışımızdaki herkes mirastan pay almak ümidinde" şeklinde konuştu.
İtiraz edenlerin mahkemeden olumlu sonuç elde edeceklerini sanmadığını belirten Özköseoğlu, "Tamamen kamu yararına olacak olan bu bağışın gerçek sahiplerine ulaşmasını ve çocukların yetiştirilmesine katkıda bulunulmasını geciktiriyor olmalarından dolayı üzüntümüz büyük. Hakkın ve adaletin gerçek sahiplerini bulacağından şüphem yoktur" dedi.
Özköseoğlu, "Bu kişilerle beraber bizim de itiraz etmişiz gibi adımızın geçmesi, gerçekten bizi derinden yaraladı" sözlerini dile getirdi.

Haberin devamını okumak için tıklayınız

Kaynak: NTV

İLK YORUMU SEN YAP

BİR YORUM BIRAK