Film gibi operasyonla kurtarılan Ashley Judd tedavi sürecini paylaştı

Film gibi operasyonla kurtarılan Ashley Judd tedavi sürecini paylaştı

Kongo Cumhuriyeti'nde ıssız ormanda düşerek bacağını dört yerden kıran ve 55 saat süren film gibi bir operasyonla kurtarılan ABD'li oyuncu Ashley Judd (52) sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

ABD'li oyuncu Ashley Judd, Instagram sayfasında yer verdiği paylaşımda, kendisine uygulanan tedavileri ve hastanede yaşadıklarını anlattı. Judd, Johannesburg'daki Sunninghill Hastanesi'ne ulaştığında bacağının gerçekten çok kötü durumda olduğunu, hiçbir canlılık belirtisi göstermediğini anlattı.

Oyuncu kendisini sağlığına kavuşturmak için ellerinden geleni yapan sağlık çalışanlarının görüntülerini paylaşarak teşekkür etti. Hastaneye ulaştığında kan nakline ihtiyacı olduğunu belirten ünlü isim, fotoğrafını da paylaştığı Doktor Greef'in bacağındaki yumuşak doku hasarı ve şişlik geçinceye kadar bacağını stabil hale getirdiğini anlattı.

Hastanede kendisine Güney Afrika'da da yaygın olan corona virüs mutasyonu için test uygulandığını açıklayan yıldız oyuncu, bu arada babasını yanına çağırdığını anlattı. Babasının corona virüs aşısı olduğu için Güney Afrika'ya gelebildiğini anlatan oyuncu, bu sorunların giderilmesinden sonra bir operasyon daha geçireceğini sözlerine ekledi. 

"RUHUMDAKİ TRAVMAYI DA GİDERMEYE ÇABALIYORLAR"

Judd, hastanedeki doktor ve hemşirelerin, sadece bedenindeki değil ruhundaki travmayı gidermek için de çaba harcadıklarını ifade etti.

4 AKTARMALI UÇUŞ 

Judd, daha sonra bir hava ambulansıyla 22 saat süren dört aktarmalı uçuş gerçekleştirdiklerini ekledi. Judd, sağlık konusunda seçeneksiz kalanları, korku içinde ve yalnız kalanları unutmamak gerektiğini de takipçilerine hatırlattı.

Akrep 12. yeni bölüm 2. fragman

Haberin devamını okumak için tıklayınız

Kaynak: NTV

İLK YORUMU SEN YAP

BİR YORUM BIRAK