Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün dünya gündemine girdi

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün dünya gündemine girdi

Star’ın ilgiyle izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’ dizisinin hayranları, görülmemiş bir kampanya imza attı. Dizinin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün hayranları, 36’dan fazla ülkede attıkları sosyal medya mesajlarıyla dünya gündemine girmeyi başardı.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı “Sefirin Kızı” dizisinin hayranları, sosyal medyada birleşerek bir ilke imza attı. Hayranı oldukları Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün için mesajlar atan dizi hayranları, #EnginAkyürek, #TubaBüyüküstün, #KoşulsuzdestekSK etiketlerini dünya gündemine sokarak Trending Topics (TT) olmasını sağladı.

36’DAN FAZLA ÜLKEDE BİRLEŞTİLER

Dizi hayranları attıkları tweetlerle; Gürcistan, Ukrayna, Kazakistan, Rusya, Şili, Arjantin, Filipinler, ABD, İspanya, Hindistan, Polonya, İran, Brezilya, Latin Amerika, Kanada, Fransa, Suudi Arabistan, Endonezya, Avusturalya, İngiltere, Libya ve Çek Cumhuriyeti başta olmak üzere 36’dan fazla ülkede en çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı. Fanlar tarafından paylaşılan #EnginAkyürek, #TubaBüyüküstün, #KoşulsuzdestekSK etiketleri, 100 binin üzerinde paylaşım alarak Twitter gündemini altüst etti.SEFİRİN KIZI 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Haberin devamını okumak için tıklayınız

Kaynak: NTV

İLK YORUMU SEN YAP

BİR YORUM BIRAK